UNLIMITED-ALL NEDİR?

Barut DNA’SI

Barut Otelleri misafirlerini her zaman büyük bir incelikle ve özenle ağırlar. Her misafirimiz bizim için özeldir. 47 yıllık deneyimimizle konaklamayı kendi bakış açımızla yorumlayarak, mutlu çalışanlar ve mutlu misafirler, felsefesiyle sizlere yeni deneyimler sunuyoruz. Barut DNA’sının sizi nasıl değiştireceğini görün. Kendine has ve dinamik yapısıyla DNA’mızı keşfedin. Sizleri, bilinen standartların ötesinde “Barut Standarlarını” deneyimleyeceğiniz yeni konseptimiz, “Unlimited All”u  yaşamaya davet ediyoruz.

“Sınırları Aşan Sınırsız Konaklama Deneyimi”


SINIRSIZ MUTFAK

Barut Kemer Unlimited-All konseptle mutfaktada sınırları kaldırıyor. Sizlere sunduğumuz yeni konaklama deneyimi ile sahip olduğumuz restoranlar sizleri uzun soluklu dünya turuna çıkarıyor. Türk mutfağının geleneksel lezzetler, dünya mutfaklarından en seçkin lezzetler misafirlerimizle buluşuyor. İtalyan, Uzak Doğu, yemekleri ve daha fazlası Barut Kemer’de.

GÖZAT


SINIRSIZ İÇECEKLER

Birbirinden özel kokteyller, soft içecekler ve alkollü içecekler ile yeni lezzet deneyimleri Barut Kemer’de. Unlimited-All konsept ile gün boyu sınırsız içecek deneyimi. Havuz başında, özel plajımızda, barlarımızda ve restoranlarımızda günün her anı sevdiğiniz içecekler eşliğinde özel bir konaklama serüveni sizlerle. Barmenlerimizin hazırladığı farklı ve özel lezzetler sizleri bekliyor.

GÖZAT


A’LA CARTE DENEYİMİ

Barut Kemer’de sınırsız restoran deneyimi. Unlimited-All Konsept kapsamında, sizlere 4 farklı A’la Carte restoranda sunduğumuz Türk mutfağının ve dünya mutfaklarının en özel tatlarını keşfedin. Asian Restaurant’a Uzak Doğu lezzetleri, Olive Restaurant’ta İtalyan yemekleri, Safran Restaurant’ta geleneksel Türk lezzetleri ve Ocean Restaurant’ta denüz mahsulleriyle farklı A’la Carte deneyimleri. Usta şeflerimiz tarafından mevsimin sebze ve meyveleri eşliğinde en taze ve en doğal lezzetleri deneyimleme fırsatı Barut Kemer’de.

GÖZAT


HAVUZLAR

Barut Kemer sahip olduğu 5 havuzla sizleri eğlenceye davet ediyor. Genişliği 1080 m2 olan aktivite havuzumuz gün içerisinde animasyon ekibimiz rehberliğinde birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Barut Kemer Bahar ve kış aylarında da yüzme imkanı sunmaktadır. 209 m2 genişliğinde ısıtmalı havuzumuzla he sizleri her mevsim aynı konforla ağırlıyoruz. Diğer havuzlarımız;
*Relax Havuz 432m2 – 1,40 derinlik
*Kaydırak Havuzu 300m2 – 1,20 cm derinlik
*Çocuk Havuzu 60m2 – 35cm derinlik

GÖZAT


EĞLENCELİ SHOWLAR

Farklı müzik türleri ve dans tarzlarından etkilenilerek genişletilmiş içerikleriyle, değerli misafirlerimiz için hazırlanan, zamanın akıp gideceği eğlenceli şovlar, keyifli vakitler geçirmenizi sağlayarak tatilinize dinamik bir hava katıyor. Kabare, Skeç ve fazlası…

GÖZAT


SPA

Geleneksel Türk banyosu olan hamamı deneyimlemek isteyen misafirlerimizi, SPA merkezine bekliyoruz. Masajla, dokunmanın rahatlatıcı gücünü keşfedin ve bedeninizi şımartırken ruhunuzun da rahata kavuştuğuna şahit olun. Vücudunuzdaki ağırlık hissinin uçup gitmesine izin verin…

GÖZAT


ÖZEL BİR PLAJ

Antalya’nın incisi Kemer’de özel plajımızda Akdeniz’in eşsiz mavisini deneyimleyin. Ücretsiz olarak sunulan şezlong hizmeti ve sınırsız içeceklerle özel plajımızda güneşlenirken, yenilenip canlanmanın keyfini çıkarın. Kemer’de, serinleten lezzetler eşliğinde Akdeniz’in büyüleyen gün batımını ya da gün doğumunu seyredebileceğiniz, yeni bir deneyim fırsatı sizleri bekliyor.

GÖZAT